Komunikaty

Pandemia okazała się szansą dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego

Województwo łódzkie może okazać się jednym z wygranych pandemii COVID-19. Pandemia drastycznie zmieniła trendy w sprzedaży, przestawiając rynek w kierunku transakcji internetowych. Województwo łódzkie z racji na swoją lokalizację stało się HUB-em logistycznym, bez którego e-commerce nie może funkcjonować.

Warsztaty z planistyki i nawigacji dla Wojsk Obrony Terytorialnej

Działanie w dużym stresie i rozproszeniu, a także pod presją czasu – tak wyglądały warsztaty z planistyki i nawigacji dla pierwszej w Polsce Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej K9 Wojsk Obrony Terytorialnej.

Wolt dowozi dania z najlepszych lubelskich restauracji

Od sierpnia mieszkańcy Lublina mogą zamawiać dania ze swoich ulubionych restauracji za pośrednictwem platformy Wolt. Zgodnie z dewizą firmy będzie łatwo, szybko i przyjemnie, a dla nowych użytkowników również taniej, ponieważ każdy kto skorzysta z usług Wolt, może liczyć na specjalne zniżki i promocje.

Polacy są przywiązani do smaków znanych od lat. Kaufland rozwija ofertę produktów krajowych

Chociaż Polacy są coraz bardziej skłonni do testowania kulinarnych nowości, smaki znane od lat wciąż pozostają na szczycie listy gastronomicznych preferencji. Nawet 76% ankietowanych z naszego kraju deklaruje, że kuchnia polska jest ich ulubioną, a dodatkowo 40% najchętniej spożywa dania regionalne. Kaufland dostrzega zwiększone zainteresowanie produktami od polskich dostawców i rozwija ofertę marki własnej K-Stąd Takie Dobre!, która liczy już ponad 230 artykułów.

Chcesz wstąpić do WOT? Skontaktuj się ze swoim rekruterem

Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej uruchomiło nowy serwis internetowy dedykowany rekrutacji.  Pod adresem www.rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl każdy, kto myśli o wstąpieniu w szeregi terytorialsów może szybko i łatwo znaleźć bezpośredni kontakt do rekrutera ze swojego regionu.

Żabka wspiera zrównoważone życie w zgodzie z planetą

Sieć ogłasza nową „Strategię dla Grupy Żabka” i publikuje raport podsumowujący działania w obszarze ESG za 2020 rok. Żabka jako firma odpowiedzialna już dziś myśli o lepszym jutrze i aktywnie działa na rzecz zrównoważonego życia w zgodzie z planetą, dla każdego i na co dzień.

Co warto zobaczyć w 2021 roku? TOP5 awangardowych miejsc w Polsce i Europie

Rok 2020 nie był łatwy dla wielbicieli krótkich, kilkudniowych wycieczek do dużych miast, czyli tzw. city breaków. Tego rodzaju wypady popularne są między innymi wśród miłośników sztuki czy smakoszy. Jednak zamknięte z powodu pandemii COVID-19 muzea, galerie, restauracje i bary, a także obawy przed zarażeniem bądź przebywaniem na kwarantannie w obcym kraju, w znaczący sposób ograniczyły ruch turystyczny. Teraz, gdy coraz szerzej stosowane są szczepienia przeciwko tej chorobie, z nadzieją można spoglądać na kolejny sezon turystyczny. Oto kilka propozycji miejsc z niepowtarzalnym, artystycznym klimatem, które warto zobaczyć w pierwszej kolejności.

Oszustwo na WhatsApp Stop Manipulacji – nie daj się oszukać!

W czasie pandemii seniorzy nie są tylko narażeni na wirusy, ale także na nieetyczne praktyki biznesowe. Od marca 2020 roku przestępcy dwoją się i troją, aby wykorzystać lęk, panikę i izolację seniorów w Polsce. Co chwilę powstają nowe techniki manipulacyjne.

Drzwi tarasowe typu HS – innowacje spektakularne i te niepozorne

Podczas kwietniowego Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2021 Online specjaliści branży rozmawiali na temat jej perspektyw. Przyszłość tego sektora rysuje się w pozytywnych barwach, a wiąże się to zarówno z prognozowanym podwojeniem popytu na stolarkę otworową do 2030 roku, jak i ze wzmacniającym się trendem dotyczącym dużych przeszkleń.

O katalogu