RS RENT

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów działającą na terenie Warszawy oraz jej okolic takich jak Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Marki, Góra Kalwaria, Radzymin, Zielonka, Kobyłka, Legionowo, Garwolin, Otwock, Sulejówek oraz Łomianki. W ofercie swej posiadamy samochody osobowe, samochody dostawcze oraz vany. Klient, wypożyczając od nas auto otrzymuje je pod wskazany przez siebie adres. Podobnie jest w przypadku jego odbioru. Wszystkie koszty oprócz paliwa stoją po naszej stronie. Klienci nie muszą martwić się o ubezpieczenie czy badania techniczne.

Oferujemy również inną usługę w postaci wyposażenia dodatkowego, w którym znajdują się takie elementy jak foteliki samochodowe, nawigacje GPS, bagażniki rowerowe czy boxy dachowe w przystępnej cenie. W naszej firmie można skorzystać z wynajmu krótkoterminowego, jeśli Państwo są zainteresowani najmem w okresie od 1 do 31 dni. W przypadku najmu średnioterminowego samochód można wypożyczyć na okres od 1 do 12 miesięcy, a długoterminowego powyżej jednego roku.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa – Rsrent.pl

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TEL.: 734-666-987 lub TEL.: 513-166-370

https://rsrent.pl/